O stronie i autorze


Serwis został założony z myślą aby upamiętnić oraz zebrać w jednym miejscu wiele istotnych i ciekawych informacji o tym pięknym i ważnym odznaczeniu jakim jest krzyż walecznych. Nie chciałem aby w Internecie dostępne były tylko wycinki informacji na wielu serwisach o tak ważnym dla nas Polaków odznaczeniu. Strona jest także swoistym hołdem złożonym Krzyżowi Walecznych, ale także żołnierzom i czasom w którym przyszło im walczyć.

Zaniżony kosztorys Konin
avatar-sa.pl
Pomożemy Ci z odszkodowaniem.
Zadzwoń do nas.
Autor i założyciel serwisu jest wieloletnim pasjonatem historii, obecnie posiadaczem Krzyża Walecznych o numerze 5988 czyli krzyża który został wybity na przełomie października 1920 roku a końcem 1921 roku. Krzyż ten został wykonany wg pierwotnych standardów jego wykonania , a wykonała go znana firma grawerska Jana Knedlera w Warszawie.

Strona została opracowana w oparciu o materiały własne autora, materiały zasięgnięte z Internetu oraz materiały z książki Grzegorza Krogulca, którą polecamy i która jest doskonałym, jedynym i całkowitym kompendium wiedzy o tym właśnie odznaczeniu

Nasi partnerzy:

Oferujemy noclegi w Łomiankach, zajrzyj na naszą stronę PokojewLomiankach.pl i wynajmij dla siebie pokój.

Zapraszamy na stronę firmy www.Minsbud.pl specjalizującej się w sprzedaży materiałów hydraulicznych.