Żurawie słupowe


Jednym z produktów dostępnych w ofercie firmy Log-System są żurawie słupowe. Ich specyficzna konstrukcja sprawia, że są one niezwykle praktyczne i znajdują zastosowanie w większości magazynów oraz hal warsztatowych. Na uwagę zasługują tutaj między innymi nowoczesne pomysły konstruktorskie oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów.

Żuraw słupowy model A-5

Żuraw ten posiada udźwig do 3,2 tony, kąt obrotu 360 stopni, wysięgnik do 5 metrów i wysokość belki do 5 metrów. Tego typu produkt idealnie sprawdzi się do niższego zakresu obciążeń. Znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczeniami wysokości, a jednocześnie niezbędne są maksymalne wysokości podnoszenia. Niewielki ciężar w znaczący sposób ułatwia obracanie wysięgnika. Dostępne tu opcje to zakotwiczenie oraz szablony do mocowania w fundamencie, mocowanie z zastosowaniem kotew wklejanych, zasilanie elektryczne szynowe typu C oraz wyposażenie do użytku na wolnym powietrzu.

Żuraw słupowy model ŻS A-4

Produkt posiada udźwig do 3,2 tony, kąt obrotu 270 stopni, wysięgnik do 5 metrów i wysokość belki do 5 metrów. Model ten charakteryzuje się dużym udźwigiem oraz wysięgiem w stosunku do masy własnej. Niewielki ciężar w znaczący sposób ułatwia obracanie wysięgnika, a zastosowanie podciągu obniża koszty materiałowe, wpływając na cenę żurawia. Dostępne tutaj opcje to: ograniczniki obrotu, zasilanie elektryczne szynowe typu C, wyposażenie do użytku na wolnym powietrzu, mocowanie z zastosowaniem kotew wklejanych oraz zakotwiczenie i szablony do mocowania w fundamencie.

Żuraw słupowy model ŻS A-3

Żuraw ten posiada udźwig do 3,2 tony, kąt obrotu 270 stopni, wysięgnik do 5 metrów i wysokość do belki do 5 metrów. Produkt charakteryzuje się mocnym, usztywnionym wykonaniem słupa ze stabilnej rury stalowej z wzmocnioną podstawą słupa. Dzięki maksymalnie podniesionemu ramieniu wykonanemu z dwuetownika, możliwe jest uzyskanie maksymalnej użytecznej wysokości haka. Ramię żurawia słupowego jest łożyskowane dla lekkiego obrotu. Dostępne opcje to ogranicznik obrotu, zakotwiczenie i szablony do mocowania w fundamencie, mocowanie przy użyciu kotew wklejanych, zasilanie elektryczne szynowe typu C oraz możliwość wyposażenia we wciągnik elektryczny Yale.

Każdy z żurawi słupowych dostępnych w asortymencie Log-System jest wyceniany indywidualnie. Nośność oraz rozpiętość danego produktu jest dopasowywana do potrzeb klienta.